Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej

Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej organizowanej przez Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Olkuszu realizowanego w ramach projektu „Ja znam się na pieniądzach” odbył się w dniu 30 kwietnia 2024 roku o godzinie 9:00 wśród uczniów klas I i II szkół ponadpodstawowych.
„Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej”.

Uczniowie zmierzyli się z zadaniami, w oparciu o wykłady i warsztaty, które miały miejsce w minionym tygodniu. Mamy nadzieję, że to doświadczenie pomoże utrwalić i pogłębić wiedzę w dziedzinie ekonomii. Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu. Tymczasem oczekujcie na wyniki, które ogłosimy już 10 maja 2024 roku.

Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej 4  Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej 3
 Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej 1  Konkurs wiedzy ekonomicznej i finansowej 2